TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

YILDIZ KIŞLIK ÇARIK ÇORAP

ÜRÜN KODU : 2526

t 64,90
AÇIKLAMA


İç astar tekstil. Dış saya tekstil. Taban Funny Baby özel soft taban

BİLGİ:
Çocuklarınızın yürüme öncesi dönemlerinden okul öncesi dönemlerine kadar kullanılması tavsiye edilir.Ev ve anaokulu gibi kapalı mekanlarda ayak sağllığını ve ısısını korumak için idealdir. Günlük kullanım periyotlarına uygun olarak üretilmiştir. Dayanıklı ve sağlam olan ÇORAP modellerimizin  Özel geliştirilmiş soft tabanı çocuğun ayak hareketleri kısıtlanmaz. Bebeklilten çocukluk sürecine kadar olan dönemlerinde, uluslararası kalite standartlarına uygun ürünnlerimizi gönül rahatlığıyla çocuklarınıza  giydirebilirsiniz. ÇORAPkoleksiyonumuz; hijyenik şartlarda, kanserojen, yasaklı ve kısıtlı kimyasal içermeyen malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 

SAĞLIK:
Üretimde kullandığımız tüm malzemeler sağlık standartları uygunluğuna göre seçilmektedir. ÇORAPlarımız, hijyenik şartlarda, sağlık testleri yapılmış hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

AĞIRLIK:
Çocuğunuzun gelişim süreçlerini destekleyici formda ve hafiflikte üretilmektedir.

KONFOR:
Ayağa giyimi ve kullanımı  kolay olan ÇORAPlarımız, Kavrayıcı dokusu ayaktan kolay çıkmaısnı engeller. Eğlenceli tasarımları çocuklarınız ilgisini çeker ve ayaklarını koruma algısnı güçlendirir.

TABAN:
Geliştirilmiş özel kaydırmaz soft tabanı sayesinde yere daha sağlam basmasını sağlamaktadır. Poliüretandan imal edilmiştir.

MALZEME:
İç yüzey: %57 Pamuk %27 Polyester %14 Poliamid %2 ELASTAN

DETAY:
  • Terletmeyen nefes alan dokusuyla dört mevsim kullanıma uygundur.
  • Özel el işçiliği ile üretilen çoraplarımızı güvenle  çocuklarınıza giydirebilirsiniz.
  • Tüm koleksiyonlarımız TÜRKİYE'de üretilmektedir.
MARKA :