TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

LACIVERT CIRTLI KÜRKLÜ SÜET İLK ADIM AYAKKABI

ÜRÜN KODU : 3089

t 169,90

19

20

21

AÇIKLAMA


İç astar tekstil. Dış saya suni deri. Taban özel parmak tarak topuk destekli taban

BİLGİ:
Yürümeye yeni başlarken kullanılması tavsiye edilir.  Bu dönem ayak kaslarının gelişimi için en önemli zamandır. Tüm ayak kasları serbesttçe çalışabilmelidir. Light & Flexible  ilk adım ayakkabılarımız esnekliği ve hafifliği sayesinde bebeğinizin ayak şeklini alır ve çıplak ayak hissi verir. Parmak-Tarak-Topuk destekli özel ‘’PTT’’ tabanı daha güvenilir adımlar atabilmesini sağlar. Hareketlerini kısıtlamaz.Ayaklarını altına alıp otururken hiç yokmuş gibi rahat eder. Bebeğiniz bu ayakkabıları hiç çıkarmak istemeyecek.

SAĞLIK:
Üretimde kullandığımız tüm malzemeler sağlık standartları uygunluğuna göre seçilmektedir. AYAKKABILARIMIZ, hijyenik şartlarda, sağlık testleri yapılmış hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

AĞIRLIK:
Yürüme öncesi dönemde ağır ayakkabılar, adım atmayı yeni öğrenen bebeğinizin işini daha da zorlaştıracaktır. Bebeğinizin yürüme öncesi dönemi, doğal olarak geçirebilmesi için ayaklarını rahat hareket ettireceği niteliklerde ve standart ayakkabılardan daha hafif ürünler geliştiriyoruz.

KONFOR:
Bebeğinizin ayakları esnek ve yumuşaktır. Anormal basılar beklenmedik deformasyonlara yol açabilir.  İstenmeyen bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak için ayakkabılarımız yalın ayak hissi veren esnek malzemeler kullanılmaktadır.

TABAN:
Yürüme esnasında en büyük yük parmak,tarak ve topuk bölgelerinde olmaktadır. Parmak,tarak ve topuk destekli tabanlarımız yürüme esnasında rahatlık sağlar.

DETAY:
  • Özel el işçiliği ile üretilen Ayakkabılarımızı güvenle  çocuklarınıza giydirebilirsiniz.
  • Tüm koleksiyonlarımız TÜRKİYE'de üretilmektedir.
MARKA :