TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

SIYAH CIRTLI HAKIKI DERI AYAKKABI

ÜRÜN KODU : 4037

t 269,90

17

18

19

AÇIKLAMA


Iç astar hakiki deri. Dis saya hakiki deri. Taban hakiki deri

BİLGİ:
Bebeklerin yürüme öncesi dönemlerinde kullanılması tavsiye edilir. Nefes alma özelliğine sahip olan doğal deri, ayakları terletmez. Yazın serin, kışın sıcak tutar. Bebeğinize dört mevsim güvenle giydirebilirsiniz.Yumuşak ve esnek doğal deri zamanla bebeğinizin  ayaklarıyla %100 uyumlu bir form alır.
Hakiki deri tabanlarımız kaymayı engeller,  yere daha sağlam ve güvenle basmasını sağlar, bebeğinizin ayak hareketlerini kısıtlamaz. Ayaklarını altına alıp otururken veya emeklerken ayağında hiç yokmuş gibi rahat eder. 3 ila 6 aylık bebekler genelde ayaklarını ağızlarına götürme eğilimindedirler. Bebeklerin bu dönemlerinde, uluslararası kalite standartlarına uygun patiklerimizi gönül rahatlığıyla bebeklerinize giydirebilirsiniz. Funny Baby Hakiki Deri patikleri hijyenik şartlarda bebeğiniz için özel olarak el işçiliği ile üretilmiştir.

SAĞLIK:
%100 doğal deri kullanılarak üretilen Funny Baby Hakiki Deri patikleri hijyenik şartlarda bebeğiniz için özel olarak el işçiliği ile üretilmiştir.

AĞIRLIK:
Çocuğunuzun gelişim süreçlerini destekleyici formda ve hafiflikte üretilmektedir.

KONFOR:
Ayağa giyimi ve kullanımı  kolay olan DERİ PATİKlerimizin kavrayıcı dokusu ayaktan kolay çıkmaısnı engeller. Yumuşak ve esnek doğal deri, zamanla bebeğinizin ayaklarıyla uyumlu bir form alır.

TABAN:
Hakiki deri tabanlarımız kaymayı engeller,  yere daha sağlam ve güvenle basmasını sağlar, bebeğinizin ayak hareketlerini kısıtlamaz

MALZEME:
İçi, dışı ve tabanı %100 Doğal DERİ 

DETAY:
  • Terletmeyen nefes alan dokusuyla dört mevsim kullanıma uygundur.
  • Özel el işçiliği ile üretilen Patiklerimizi güvenle  çocuklarınıza giydirebilirsiniz.
  • Tüm koleksiyonlarımız TÜRKİYE'de üretilmektedir.
MARKA :