TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

LACIVERT CIRTLI BEBEK AYAKKABI

ÜRÜN KODU : 7224

t 129,90

17

18

19

AÇIKLAMA


iç astar tekstil. Dis saya kumas ve suni deri. Taban eva hafif taban yapisina sahiptir.

BİLGİ:
Bebeklerin yürüme öncesi dönemlerinde kullanılması tavsiye edilir. Yürüme öncesi dönemde, bebeklerin ayaklarını korumak için bebek patikleri giydirilmelidir. Özel geliştirilmiş soft tabanımız sayesinde bebeğinizin ayak hareketleri kısıtlanmaz. Ayaklarını altına alıp otururken veya emeklerken ayağında hiç yokmuş gibi rahat eder. 3 ila 6 aylık bebekler genelde ayaklarını ağızlarına götürme eğilimindedirler. Bebeklerin bu dönemlerinde, uluslararası kalite standartlarına uygun patiklerimizi gönül rahatlığıyla bebeklerinize giydirebilirsiniz. Bebek patiklerimiz; hijyenik şartlarda, kanserojen, yasaklı ve kısıtlı kimyasal içermeyen malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 

SAĞLIK:
Üretimde kullandığımız tüm malzemeler sağlık standartları uygunluğuna göre seçilmektedir. Ayakkabılarımız, hijyenik şartlarda, sağlık testleri yapılmış hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

AĞIRLIK:
Yürüme öncesi dönemde ağır ayakkabılar, adım atmayı yeni öğrenen bebeğinizin işini daha da zorlaştıracaktır. Bebeğinizin yürüme öncesi dönemi, doğal olarak geçirebilmesi için ayaklarını rahat hareket ettireceği niteliklerde ve standart ayakkabılardan daha hafif ürünler geliştiriyoruz.

KONFOR:
Bebeğinizin ayakları esnek ve yumuşaktır. Anormal basılar beklenmedik deformasyonlara yol açabilir.  İstenmeyen bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak için ayakkabılarımız yalın ayak hissi veren esnek malzemeler kullanılmaktadır.

TABAN:
Geliştirilmiş özel kaydırmaz soft tabanı sayesinde yere daha sağlam basmasını sağlamaktadır.

MALZEME:
İç astar tekstil. Dış saya tekstil.  Özel kaydırmaz taban

DETAY:
  • Bebeğinizin ayak sağlığı için, ayak şeklini alabilen yumuşak ayakkabılar tercih edilmelidir.
  • Özel el işçiliği ile üretilen ayakkabılarımızı güvenle giydirebilirsiniz.
  • Tüm koleksiyonlarımız TÜRKİYE'de üretilmektedir.
MARKA :