TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

INDIGO CIRTLI BEBEK AYAKKABI

ÜRÜN KODU : 1109

t 129,90

15

16

AÇIKLAMA


Iç astar tekstil. Dis saya tekstil. Taban Funny Baby özel soft taban

BİLGİ:
Yeni Doğan tüm bebeklerde kullanılması tavsiye edilir. Yeni doğan döneminde, bebeklerin ayaklarını korumak için tasarlanmış ürünler giydirilmelidir. Özel geliştirilmiş soft tabanımız sayesinde bebeğinizin ayak hareketleri kısıtlanmaz. Ayaklarını altına alıp otururken veya emeklerken ayağında hiç yokmuş gibi rahat eder. 3 ila 6 aylık bebekler genelde ayaklarını ağızlarına götürme eğilimindedirler. Bebeklerin bu dönemlerinde, uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bebeklerinize giydirebilirsiniz. Yeni Doğan koleksiyonumuz ; hijyenik şartlarda, kanserojen, yasaklı ve kısıtlı kimyasal içermeyen malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 

SAĞLIK:
Üretimde kullandığımız tüm malzemeler sağlık standartları uygunluğuna göre seçilmektedir. Ürünlerimiz  hijyenik şartlarda, sağlık testleri yapılmış hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

AĞIRLIK:
Yeni Doğan bebeklerde ayak ve bacak farkındalığı  çok önemlidir, Vucudunu tanımaya yeni başlayan  bebeğinizin işini kolaylaştırmak için hafif ürünleri tercih etmelisiniz. Bebeğinizin yeni doğan dönemini, doğal olarak geçirebilmesi için ayaklarını rahat hareket ettireceği daha hafif ürünler geliştiriyoruz.

KONFOR:
Bebeğinizin ayakları esnek ve yumuşaktır. Anormal basılar beklenmedik deformasyonlara yol açabilir.  İstenmeyen bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak için ayakkabılarımız da yalın ayak hissi veren esnek malzemeler kullanılmaktadır.

TABAN:
Geliştirilmiş özel kaydırmaz soft tabanı sayesinde güven hissi ve zemin algısı sağlamaktadır.

MALZEME:
İç astar tekstil. Dış saya tekstil.  Özel kaydırmaz taban

DETAY:
  • Bebeğinizin ayak sağlığı için, ayak şeklini alabilen yumuşak ayakkabılar tercih edilmelidir.
  • Özel el işçiliği ile üretilen ayakkabılarımızı güvenle giydirebilirsiniz.
  • Tüm koleksiyonlarımız TÜRKİYE'de üretilmektedir.
MARKA :