TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
0
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın

Sağlıklı Ayak Gelişimi

Bebeklerin ayaklarının şekilleri yetişkinlerin ayaklarından farklıdır.

Genelde yumru şeklindedir. Normal forma ulaşması 22-23 numaralarda ancak olur. Ayaklar bu normal forma ulaşıncaya kadar geçen zaman da ayak gelişimi ve kaslarının gelişimi çok önemlidir.

Bu dönemde podiatristlerin hepsi sağlıklı ayaklara sahip olan bebekler için yalınayak dolaşmalarını öneriyor. Ortopedik olan, ayağa şekil veren, sertleştirici malzemelerden üretilmiş, bebeğinizin ayağını kalıba sokar gibi olan ayakkabılardan kesinlikle uzak durulması gerekiyor. Bu tip ayakkabılar ayağı ve ayak bileğini desteklediği için bazı kas gruplarının gelişimini engelliyor. Çıplak ayak hissi veren, bebeğin ayağına şekil vermeyen; aksine bebeğin ayağının şeklini alan esnek ve hafif yapıda ayakkabıları tercih etmek gerekiyor.

Bebeğimizin gelişim durumuna göre ayakkabı tercih etmemiz gerekiyor.

Funny baby Bebek Patikleri

Bebeğinizin yürümeye başlamadan öncesinde tavsiye edilir. Bebeğiniz yürümemesine rağmen ayakları korumak için bebek patikleri giydirmek gereklidir. Özel soft tabanımızın sayesinde bebeğinizin hareketlerini kısıtlamaz. Ayaklarını altına alıp otururken veya emeklerken ayağında hiç yokmuş gibi rahat eder. 3 ila 6 aylık bebekler genelde ayaklarını ağızlarına götürme eğilimindedirler veya patiklerini çıkarıp ağzına alma eğilimleri vardır. Bebek patiklerimizi hijyenik şartlarda, kanserojen madde, yasaklı ya da kısıtlı kimyasal içermeyen malzemeleri kullanarak, sertleştirici madde kullanmadan ürettiğimizden dolayı gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Hammaddelerinde hiçbir şekilde hayvansal ürün bulunmadığından çevreci ve vegandır.

Funny Baby Naturel

Bebeğinizin yürümeye başlamadan öncesinde tavsiye edilir. İç astarında, dış yüzeyinde ve tabanın da kesinlikle terletmeyen, esnek ve nefes alabilen en doğal malzeme olan deri kullanılmıştır. Bu sayede bebeğinizin ayakları nefes alır.

Light & Flexible İlk Adım

Yürümeye yeni başlarken tavsiye edilir. Ayak kaslarının gelişimi için en önemli zamandır. Tüm ayak kasları sertçe çalışabilmelidir. Light & Flexible ayakkabılarımız esnekliği ve hafifliği sayesinde bebeğinizin ayak şeklini alır ve çıplak ayak hissi verir. Parmak-Tarak-Topuk destekli özel ‘’PTT’’ tabanı daha güvenilir adımlar atabilmesini sağlar. Hareketlerini kısıtlamaz.

Ayaklarını altına alıp otururken hiç yokmuş gibi rahat eder. Bebeğiniz bu ayakkabıları hiç çıkarmak istemeyecek.

Funny Baby Walkers

Rahatça yürüyebilen koşabilen çocuklar için tavsiye edilir. Artık çocuğumuzun ayak formu yetişkinlerin ki gibidir. Özenle seçilmiş, sağlık standartlarına uygun olan malzemelerden, çocuklarınızın ayak konforu düşünülerek, hijyenik şartlar da üretilmiştir.

Bebekler ve çocuklar Funny Baby ile çok rahat hissedecek…

Ebeveynler ise bebek ve çocuklarının ayaklarının güvende olduğunu bilecek.