İade Koşulları

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Eğer siparişiniz henüz kargoya verilmediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Para iadesi aynı hafta içinde hesabınıza yatırılacaktır. Talepte bulunmanız durumunda sipariş bedeli hediye çeki olarak gönderilebilmektedir.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

14 günlük süre içerisinde yasal cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu sayfadan talep göndermenizle birlikte ürünlerinizi, varsa hediyeleriyle birlikte adresimize göndermeniz gerekmektedir. İadeniz depomuza ulaştığında para iadesi hesabınıza yapılacaktır. Talepte bulunmanız durumunda sipariş bedeli hediye çeki olarak gönderilebilmektedir.

Teslim aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Maalesef şu an için değişim imkanımız bulunmamaktadır.

İade şartları nelerdir?

Öncelikle yasal iade süresi 14 gündür. 14 günü aşan iadeler kabul edilememektedir. Ambalajı ve ürünü kullanılmış, zarar görmüş ürünler iade alınmamaktadır. Siparişinizdeki ürünleri ve varsa ambalaj/hediyeleri ile ArasKargo şubesine teslim etmeniz yeterlidir.

Kişiselleştirilmiş ürünleri iade edebilir miyim?

Eğer üründe bir kusur yoksa mümkün değildir. 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez.” ifadesi yer almaktadır. Üründe bir hata ya da kusur bulunuyorsa bizimle buradan iletişime geçmeniz durumunda değişim yapabilmekteyiz.

İade ücreti kim tarafından ödenir?

İadelerden oluşan kargoların ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Para iadesi yerine başka bir ürün alabilir miyim?

Tabii ki. Siparişinizin bedelince size hediye çeki tanımlayabiliriz. Bu hediye çekini sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.